Alloextra forum - najciekawsze oferty allegro i nie tylko. Strona Główna
 Szukaj *  Użytkownicy * Rejestracja *  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kredyt dla firm?
Autor Wiadomość
struspedziiwiatr 

Wysłany: 2015-07-25, 21:10   Kredyt dla firm?

Za niedługo otwieram spółkę i szukam kogoś, kto zaproponuje mi niskoprocentowy kredyt dla firm . Spełniam wszystkie wymogi, mam zdolność kredytową, niemniej jednak nie chcę płacić ogromnych odsetek i sporych kosztów przygotowania.

adas 

Wysłany: 2015-07-25, 21:15   

W drzwiach swojego auta znalazłem ulotkę, z ogromnym nagłówkiem kredyt dla spółek bez zaświadczeń zus i us . Sądzicie że to dobra oferta, z której warto skorzystać? Mam wrażenie, że nie ma drugiej takiej oferty na rynku.

AmadeussMocard 

Wysłany: 2015-07-25, 21:16   

Przeglądam globalną sieć internet od kilku godzin i nie mogę wyszukać żadnego kredytu dla nowoczesnych spółek, która nie posiada bardzo restrykcyjnych wymogów. Może jesteście w stanie mi jakoś pomóc, abym dostał kredyt na minimum 10 000 zł na 2 lata?

karollek 

Wysłany: 2015-07-25, 21:16   

Odebrałem niedawno telefon od upoważnionego pracownika jakiejś firmy, proponującej mi kredyt dla spółek nowo założonych. Skąd oni dowiedzieli się, że parę dni temu rozpocząłem prowadzić swoją działalność? Propozycja kredytu wydawała nam się kusząca, niemniej jednak podejrzane jest to, że tak śpiesznie mnie znaleźli. Jak?

akira 

Wysłany: 2015-07-25, 21:17   

Jakie papiery musi mieć właściciel firmy, żeby bank dał mu kredyt? Ostatnio w nasze ręce trafił artykuł, w którym szczegółowo opisano kredyt dla spółek bez zaświadczeń zus i us. Uważam to za pubudzającą ciekawość propozycją, niemniej jednak czy faktycznie dobrą i tak łatwą, jak w tym artykule.

Odpowiedz do tematu